PRODUCT ID: GRPL1600
Description
GRPL1600 projector Lift, Drop - 1600mm Projector Lifts
Grandview Projector Lift, Drop - 1600mm, Suitable projector size 530mm(w), 470mm(d), 180mm (h) 15kg max weight